SnowFest 2024 Szczyrk – największy zimowy festiwal w Polsce

fot. materiały prasowe

Odliczanie do najważniejszego wydarzenia sezonu weszło w ostatnią fazę, ponieważ już na początku marca odbędzie się SnowFest Festival 2024 PoweredBy TAURON. To jedyny zimowy festiwal w Polsce i jednocześnie prawdziwe święto dla fanów muzyki oraz sportów. W dniach1 i 2 marca 2024roku Szczyrk po raz kolejny ściągnie do siebie tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych, podniebnych akrobacji, a także pysznego jedzenia. Mamy do rozdania dwie wejściówki!

Największe gwiazdy pojawia się na festiwalu SnowFest 2024 w Szczyrku

„Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki-w Szczyrku będziecie mogli posłuchać przez dwa dni ponad 50 wykonawców, którzy zaprezentują się na sześciu niebanalnych scenach muzycznych. Uczestników rozgrzeją czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop i będątom.in. „Rudimental, Röyksopp, Delta Heavy, DJ Marky, Gerd Janson, PRO8L3M,Kamp!, Lordofon, Kaliber 44, Św.Bass, Last Robots, Ros Addiction & MCConrad.Muzyka to nie wszystko, bowiem o odpowiednio wysokie doznania wizualne zadbają Visualism-wznoszący od lat sztukę świateł na najwyższy poziom”–wspomina Igor Fleiszer, Dyrektor Muzyczny Festiwalu.

Będzie także coś dla miłośników mocno bassowo-trapowych uniesień, a to za sprawą takich wyjątkowych mistrzów gatunku, jak Barnim, Naro, DJ Noz, BlakiSelektah, Hubert, Truant, czy Spisek Jednego, którzy staną za deskami zjawiskowej wizualnie Sceny Jelenia. Na festiwal w wielkim stylu powraca scena BLONDE Music Bar, gdzie przez dwa dni w igloo królować będzie muzyka house, a o atmosferę na parkiecie zadbają czołowi reprezentanci tego gatunku, m.in.Glasse, Novika, Duszne Granie oraz Lulu Malina. W tym roku pojawią się również nowe sceny, które zapewnią uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne, i tak na Future Club spodziewajcie się oryginalnego miksu w rytmie muzyki house, klasycznego disco i rapu, a także autorskiej mieszanki nowości i największych elektronicznych bangerów. Reprezentować ją będąm.in.:NeenNah, Vinylstealer, Haade, Kraas-T.

Największe i najbardziej widowiskowe sportowe show

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated byTaycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy. W pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika w konkurencji Big Air oraz Samsung Best Trick, zmierzy się czołówka sceny snowboardowej oraz freski. Przyśpieszenie i prędkość zawodników na skoczni gwarantuje Porsche Taycan oraz Porsche Centrum Katowice–Partner tegorocznych zawodów.

Zostały ostatnie bilety!

Nie należy zwlekać z planowaniem pierwszego weekendu marca w Szczyrku, bowiem w sprzedaży została ostatnia pula biletów Last Call, a poprzednie wyprzedały się przed czasem. Warto też osobiście sprawdzić niesamowitą i legendarną już atmosferę SnowFest Festival i rozpocząć sezon festiwalowy w malowniczej, zimowej scenografii.

Więcej informacji, a także pełny festiwalowy harmonogram występów i aktywności znajdziecie na:www.snowfest.pl

 

Konkurs - mamy do rozdania dwie wejściówki

Mamy do rozdania dwie wejściówki na SnowFest Festival 2024 który odbędzie się w najbliższy weekend (1-2 marca).

Napisz do nas na Facebooku – Beskidinfo, dlaczego to właśnie Ty masz zgarnąć wejściówkę. Najlepsze dwie odpowiedzi otrzymają od nas bileciki. Na wiadomości czekamy do jutra tj. 29 marca do godz. 20:00. Powodzenia 🙂

snowfest 2024 szczyrk

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry