Śmiertelny wypadek w Pabianicach – Nie żyje kierowca BMW

foto: KP PSP w Pabianicach

Wieczorem w niedzielę, 26 listopada, na ulicy Jutrzkowickiej w Pabianicach doszło do tragicznego wypadku. 44-letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny, niestety nie udało się uratować jego życia.

Śmiertelny wypadek w Pabianicach

Dyżurny policji natychmiast otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym, który zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze, którzy potwierdzili informacje. Według wstępnych ustaleń, kierowca, mieszkaniec Pabianic, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w słup energetyczny. Pomimo natychmiastowej reanimacji podjętej przez ratownika, który przypadkowo znalazł się na miejscu, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Młodszy brygadier Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, podkreślił, że pierwszą osobą, która udzielała pomocy kierowcy, był strażak, który nie był na służbie. Natychmiast po zdarzeniu rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową, próbując uratować życie poszkodowanego.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Droga na odcinku Pabianice – Bełchatów była przez cztery godziny całkowicie zablokowana z powodu wypadku. Dokładne okoliczności tragedii zostaną wyjaśnione przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry