Śmiertelny wypadek w Krępnej. Nie żyje 20-latek.

foto. Policja Krapkowice

Na drodze wojewódzkiej nr 423 koło Krępnej (powiat krapkowicki) doszło w poniedziałek nad ranem do tragicznego wypadku drogowego. Kierowca zginął na miejscu.

Kierowca uderzył w drzewo - poniósł śmierć na miejscu

Po opadach deszczu na drogach pojawiają się utrudnienia, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na mokrej nawierzchni.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek około godziny 14:00 na trasie Zdzieszowice – Gogolin. Na miejsce wypadku zostały natychmiast zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej z JRG Krapkowice oraz jeden z OSP Krępna. Wsparcie medyczne zapewnił zespół ratownictwa medycznego, a całą sytuację skoordynowała policja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż samochód osobowy, prowadzony przez 20-letniego mężczyznę, niespodziewanie zjechał z drogi i zderzył się z przydrożnym drzewem. Niestety, kierujący zginął na miejscu zdarzenia.

Nadzór Prokuratora i Śledztwo Policji

Policjanci działający pod nadzorem prokuratora teraz starają się ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku drogowego. Śledztwo jest w toku, aby wyjaśnić okoliczności, które doprowadziły do tej tragedii.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry