Śmiertelne potrącenie pieszego na torach kolejowych w Bielsku-Białej!

foto. PKP PLK

We wtorek rano w rejonie stacji PKP Leszczyny doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego doszło do potrącenia pieszego przez pociąg osobowy. Niestety, osoba potrącona nie żyje. Sytuacja ta skutkowała poważnymi konsekwencjami dla ruchu kolejowego w okolicy.

Śmiertelne potrącenie pieszego na stacji w Bielsku-Białej

Potrącenia pieszego przez pociąg osobowy, w rejonie ulicy Przędzalniczej i Kolejowej w Bielsku-Białej, miał miejsce 21 listopada ok. godz. 9:00, gdy pociąg zbliżał się do stacji. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, mężczyzna zginął na miejscu. Niestety nie posiadał przy sobie dokumentów, przez co jego identyfikacja była utrudniona. Wiadomo już, że śmierć poniósł 54-letni mieszkaniec Bielska-Białej.

Wczoraj na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator, który nadal bada okoliczności i przyczyny tragedii.

CZYTAJ TAKŻE:

Ruch pociagów został wstrzymany

W związku z potrąceniem pieszego, ruch kolejowy na trasie Zwardoń – Katowice został poważnie zakłócony. Pociąg relacji Zwardoń – Katowice, który przejeżdżał przez stację Bielsko Biała Leszczyny został odwołany, a ponad 200 pasażerów zostało ewakuowanych do składu podstawionego przez Koleje Śląskie. Warto zaznaczyć, że opóźnienia mogą ulec zmianie w miarę postępów prac na miejscu wypadku oraz prowadzenia śledztwa.

– Pociąg nr 94758 relacji Zwardoń 07:14 – Katowice 09:55 jest odwołany (cancelled) na trasie Bielsko Biała Leszczyny – Katowice z powodu potrącenia osoby postronnej. Podróżni pojadą pociągiem nr 94762 relacji Zwardoń – Katowice. Opóźnienie może ulec zmianie. – informują Koleje  Śląskie 

Potrzebujesz pomocy w trudnej sytuacji?

Jeśli potrzebujesz pomocy, a z różnych powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, poniższe darmowe numer pomogą Ci w poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – wsparcie dla dzieci i młodzieży po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 111 123
  • W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt