Śmiertelne potrącenie mężczyzny na drodze w Bielsku-Białej.

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego zdarzenia w Bielsku-Białej. Mężczyzna został potrącony przez samochód. Niestety, w wyniku zdarzenia stracił życie. Policja wraz z prokuratorem bada okoliczności zdarzenia.

Śmiertelne potrącenie w Bielsku-Białej

Do tragicznego zdarzeni doszło w nocy z 17 na 18 lipca ok. godz. 23:30 na ulicy Górskiej w Bielsku-Białej, w okolicy Przegibka. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja udały się na miejsce zdarzenia. Pomimo szybkiej reakcji i wysiłków ratowników, niestety nie udało się uratować życia potrąconej osoby. Lekarz stwierdził zgon, a prokurator został powiadomiony o zdarzeniu.

Dochodzenie i dokumentacja zdarzenia

Policjanci ruchu drogowego natychmiast przystąpili do sporządzenia dokumentacji wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki Honda poruszał się ulicą Górską w kierunku Straconki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz tożsamość zmarłego mężczyzny są aktualnie ustalane przez policję. Prowadzone śledztwo ma na celu zidentyfikowanie przyczyn wypadku i ustalenie ewentualnej odpowiedzialności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

W akcji ratowniczej zaangażowane były liczne służby, których celem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy poszkodowanemu. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 i OSP Straconka, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ich wspólne działania miały na celu zapewnienie profesjonalnej i skoordynowanej pomocy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry