SKRZYCZNE ON AIR

Już w sobotę 20.08.2022 na najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego, odbędzie się wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Do schroniska PTTK Skrzyczne zawitają DJ’e, a samo schronisko zamieni się w mekkę dla fanów muzyki elektronicznej.

Organizatorzy zapowiadają zabawę do 6 rano.  Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Lineup:
 
BOGUTA O2 – Adam Boguta – polski producent muzyczny i DJ pochodzący z Warszawy. Gra i produkuje głównie w takich gatunkach jak tech house, bass house i bassline. Poza Polską grał sety na Tajwanie, w Japonii, Chinach, we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii tym razem zawita w Beskidy .
https://www.facebook.com/boguta02
 
PENERA – to dwóch synków ze śląska, których nie dotyczą limity prędkości i granice gatunków. Ich produkcje są hybrydą współczesnych brzmień electro i acid techno, z mocną dozą inspiracji oldschoolowymi break’ami, kulturą jungle i wulgarnością epoki, podczas której klubami rządził trance. Z początkiem 2021 roku odpalili swój label POTOP, którego głównym celem jest rozwój lokalnego podwórka. Związani są z katowickimi klubami CEL i P23. Najbliższe miesiące przyniosą ich pierwszą zagraniczną EPkę w Lobster Theremin oraz numer dla Shall Not Fade. Mają za sobą występy na platformach HÖR, Boiler Room i kilka nieudanych driftów za lidlem.
https://www.facebook.com/penerapl
 
KUBOK – Dj / producent / promotor / Life performer. Ojciec założyciel Veni Vidi Techno. i połowa nieistniejącego już duetu VIELD, który na koncie ma wydawnictwa w takich labelach jak Mechatronica, K-Hole Trax, FASRAT czy T&NE Records, a obecnie także dyrektor programowy klubu Szpitalna1. Zaledwie w zeszłym roku wydał podcasty dla takich platform jak SYNOID, OBSKURA czy Polish Techno.logy, swój pierwszy solowy track dla ww T&NE Records, oraz remix szalonego duteu Penera dla ich labelu Potop records z premierą na The Brvtalist. Nie do końca pamięta kiedy pierwszy raz wyszedł na scenę ale nikogo to specjalnie nie dziwi. Info z kim dzielił DJke to TLDR, poza tym kogo to właściwie interesuje? Co natomiast istotne, to że kiedy wchodzi za decki, wie jak sprawnie połączyć szczery, klasyczny łomot z romantycznymi, epickimi i upliftowymi melodiami. Preferuje życie typu „closing” z którego jest już znany. Znakiem szczególnym Kuboka stało się wplątywanie w sety wyjętych z kontekstu (często przypałowych) smaczków i nieoczywiste zakończenia, które sieją na parkiecie pełną dezorientacji euforię tak, że raverzy nawet nie wiedzą z której strony ich klepło.
Pośród rzeczy które kocha można wymienić wyżej wymienione melodie właśnie, srogą stopę, płyty winylowe, swój syntezator modularny, ale przede wszystkim, jego szybciutką
– jak sety, które gra – furę.
Ulubione tempo to 147bpm i uważa, że poniżej 140 to idzie zasnąć.
https://www.facebook.com/kubokdj
 
Siasia – Człowiek-instytucja, prawdopodobnie najważniejsza persona na technicznej mapie Polski. Właściciel prężnie działającej wytwórni Dirty Stuff, promotor, producent ale przede wszystkim twórca niezliczonej ilości niezapomnianych setów. To właśnie dzięki nim Siasia podbił techniczne serca Polaków, stawiając go na szczycie najlepszych polskich djów. Niebezpieczne, hipnotyczne, szczere Techno podane ze szwajcarską precyzją – to właśnie Siasia”. żródło: muno.pl
https://www.facebook.com/siasiadj
Organizator: Schronisko PTTK Skrzyczne
 
Partnerzy: ON LEMON®, Jagermaister, Red Bull, Browar Zamkowy Cieszyn

źródło/foto Schronisko Skrzyczne 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt