Sklep Charytatywny ”Świetlikowo To i Owo”: Rusza casting dla dzieci do pokazu mody!

Sklep Charytatywny TO i OWO ma przyjemność zaprosić dzieci w wieku od 3 do 12 lat na wyjątkowy casting do pokazu mody z okazji otwarcia sklepu!

Casting do pokazu mody

W dniu 23 września, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci otworzyła Sklep Charytatywny dla dzieci ”Świetlikowo To i Owo” w Gemini Park Bielsko-Biała. Wszystkie zyski ze sprzedaży w sklepie zostaną przeznaczone na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Z tej okazji sklep organizuje wyjątkowy casting do pokazu mody, który odbędzie się 7 października 2023 roku, od godz. 17:00 do 19:00.

Szczegóły wydarzenia:

Data i Godzina: 7 października 2023 roku, od 17:00 do 19:00.

Dla Kogo: Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Lokalizacja: Sklep Charytatywny Świetlikowo TO i OWO Adres: I piętro, naprzeciwko CCC

Sesja zdjęciowa odbędzie się w strefie eventowej Gemini obok Costa Caffe. Wszystko to w jednym, pięknym miejscu!

Koszty: Casting jest bezpłatny. Naszym celem jest promowanie wartości i kreatywności, dlatego nie pobieramy opłat za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jak się zgłosić: Karty zgłoszeniowe będą dostępne do odbioru od piątku w Sklepie Charytatywnym Świetlikowo TO i OWO. Zbieramy zgłoszenia na miejscu, aby uczynić proces jak najprostszym.

Pokaz mody - kiedy?

21 października 2023 roku, odbędzie się spektakularny pokaz mody. Dzieci wybrane podczas castingu zostaną zaproszone do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej TO i OWO. To będzie niezwykłe przeżycie, które pozostawi trwałe wspomnienia.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt