Sklep Bonotex w Bielsku-Białej zostanie zlikwidowany

W Bielska-Białej, na historycznej ulicy 11 Listopada, nadchodzi koniec pewnej epoki. Bonotex, ceniony sklep z tkaninami, zmuszony jest zakończyć swoją działalność. To wiadomość, która wywołuje smutek nie tylko wśród miłośników szycia, ale również wśród tych, którzy cenią lokalny handel i jego unikatową ofertę.

Zakończenie działalności sklepu Bonotex

Bonotex założony w 1992 roku zaczął swoją działalność jako hurtownia w Jaworzu, by później z sukcesem otworzyć sklep w Bielsku-Białej. Zajmuje się sprzedażą tkanin, dzianin, firan, zasłon. Posiada bardzo duży asortyment pasmanterii-zamki rożnego rodzaju, gumki, guziki, wstążki, koronki. Klienci ceniący sobie wysoką jakość i różnorodność, mogli tu również znaleźć pościele, koce, narzuty, ręczniki. 

Niestety, sklep Bonotex mieszczący się w Bielsku-Białej przy ul. 11 listopada, musi opuścić swoje dotychczasowe miejsce do końca marca. Jak podaje portal bielsko.biala.pl, jednym z głównych powodów, są rosnące koszty czynszu. W obliczu finansowej presji, nawet sklep cieszący się niezmiennym zainteresowaniem klientów, znajduje się w sytuacji bez wyjścia. Sytuacja ta jest odzwierciedleniem szerszego trendu, obserwowanego na ulicy 11 Listopada, gdzie coraz więcej lokali pozostaje pustych.

Jeśli jednak chodzi o hurtownie Bonotex w Jaworzu, pozostaje czynna.

Źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt