Skand House – producent domów z drewna z Bielska-Białej.

Popularność budownictwa modułowego oraz konstrukcji tworzonych na bazie metody skandynawskiej nie słabnie. Dzięki temu firma Skand House zachowuje swoją pozycję lidera na regionalnym rynku. Działająca na Podbeskidziu oraz w okolicach firma funkcjonuje już od kilku lat – stale poszerzając grono odbiorców oraz zdobywając kolejne wyróżnienia.

Dopracowana konstrukcja i detale

Skand House specjalizuje się w tworzeniu domów szkieletowych drewnianych, które wspaniale prezentują się w dowolnej przestrzeni – jednocześnie nie zaburzając naturalnej równowagi. Specjaliści ze Skand House wykorzystują swoje doświadczenie i wiedzę, aby dostarczyć najlepszych efektów. Każda realizacja tworzona przez Skand House bazuje jedynie na wysokiej jakości surowcach oraz sprawdzonych technikach.

Wykorzystywanymi przez Skand House technikami są technologia Steico oraz technika skandynawska. W technologii Steico konstrukcja opiera się na modułowych segmentach izolacyjnych oraz stropowych. Wysokiej jakości segmenty gwarantują energooszczędność konstrukcji. Technika skandynawska opiera się na wykorzystywaniu komponentów ze ściśle określonego rodzaju drewna. W przypadku stropów i więźb dachowych jest to typ KVH, a w przypadku ścian i innych elementów – drewno konstrukcyjne C24. Podpory i słupy wykonuje się z drewna warstwowo klejonego BSH.

Projekty Skand House są realizowane etapowo, od momentu ich przeniesienia na papier, aż po oddanie kluczy inwestorom każdy szczegół jest dopracowany. Ogromnym atutem pozostaje również fakt, że drewniane domy szkieletowe powstają we wręcz rekordowym czasie – maksymalnie do 6 miesięcy.

Renoma poparta doświadczeniem

Budynki wzniesione w ramach technik skandynawskiej oraz Steico, mimo iż są konstrukcjami drewnianymi oraz przyjaznymi dla środowiska są również trwałe i mogą służyć przez dziesięciolecia. W dobie niepewności energetycznej dobrą informacją jest także to, że łatwo można je przekształcić w domy energooszczędne a nawet pasywne.

Komfortowe warunki panujące wewnątrz drewnianych domów szkieletowych, ich optymalny mikroklimat (porównywalny do konstrukcji otwartej dyfuzyjnie) to jednak nie wszystko. Projekty Skand House wyróżniają się też wyjątkową estetyką. Dzięki tym wszystkim zaletom firma z powodzeniem popularyzuje ideę budownictwa ekologicznego zarówno w okolicach Bielska – Białej, jak i poza granicami regionu.

Skand House to firma, która nie spoczywa na laurach. Stale poszerzane kwalifikacje, coraz większa ilość realizacji, niezmiennie doskonała jakość – wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo zdobywa uznane branżowe wyróżnienia, takie jak Profesjonalny Sprzedawca Oferteo 2022 oraz Orły Branży Budowlanej 2021 i 2022.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.skandhouse.pl lub do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt