Seria pożarów w Kozach – Sprawcą podpalacz?

Wczoraj w Kozach doszło do kolejnego w ostatnich dniach pożaru. Mieszkańcy oraz internauci nie mają wątpliwości, że sprawcą pożarów jest podpalacz. 

Do pożaru doszło ok. godz. 22.30 przy ul. Bielskiej w Kozach, gdzie na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Pożar zlokalizowano w rejonie kościoła w Małych Kozach. Ogniem objęta została wiata, w której znajdował się samochód dostawczy oraz drewno.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu na ognisko pożaru oraz jednego prądu wody w obronie budynku. Pożar ugaszono, sprawdzono i przelano wodą pogorzelisko, a także schłodzono elementy konstrukcyjne wiaty. Kamerą termowizyjną sprawdzono obiekt oraz przyległy budynek

Przypomnijmy, że był to kolejny pożar w ostatnich dniach zlokalizowany w Kozach oraz w bielskim Lipniku, który bezpośrednio graniczy z miejscowością. Jak można przeczytać w sieci, mieszkańcy są pewni, że pożary są sprawką podpalacza. Jak się okazuje, mężczyzna o którym mowa, niedawno został wypuszczony na wolność z zakładu karnego.  

Dalsze czynności zmierzające do ustalenia przyczyny pożarów prowadzi bielska policja. 

 

foto: Radio Bielsko Waszym Okiem

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry