Schodowa odzyskuje blask! Zbliża się koniec remontu

foto: UM BB

Wiele się dzieje na ulicy Schodowej w Bielsku-Białej. Ta historyczna arteria miasta przechodzi obecnie kompleksową modernizację, która ma na celu poprawę infrastruktury oraz estetyki miejsca. Wszystko wskazuje na to, że remont dobiega końca.

Końcówka remontu na ul. Schodowej w Bielsku-Białej

Zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, Wojciech Barteczko, informuje, że prace nad ulicą Schodową idą pełną parą. Obecnie wykonana została konstrukcja drogi, która posłuży do układania nawierzchni z kostki granitowej oraz kamienia rzecznego. Oprócz tego trwają prace związane z okablowaniem dla oświetlenia, montażem studni TT oraz kanału technologicznego. Wkrótce rozpocznie się także układanie nawierzchni, co planowane jest na przełom kwietnia i maja.

W najbliższym czasie przewiduje się kontynuację prac związanych z okablowaniem dla oświetlenia oraz montażem dwóch ostatnich studni TT wraz z kanałem w obrębie schodów. Kluczowym etapem będzie również rozpoczęcie prac nad ciągami schodów i podestów między nimi, co znacznie ułatwi komunikację pieszym w tym rejonie.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry