Samochód osobowy zakończył jazdę na płocie prywatnej posesji

foto: Bielskie Drogi

Dziś około godziny 14:30, służby ratunkowe interweniowały na ulicy Czerwonej w Bielsku-Białej, gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego.

Jak poinformował portal Bielskie Drogi, w wypadku uczestniczył jeden samochód osobowy, a konkretnie Honda Civic, w której podróżowało trzech młodych mężczyzn. Ich podróż ulicą Czerwoną, z kierunku ul. Komorowickiej. Na łuku drogi, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, uderzył w krawężnik, po czym doszło do dachowania. Samochód wylądował w pobliskich zaroślach, powodując również uszkodzenie ogrodzenia posesji.

Na szczęście, mężczyźni podróżujący tym pojazdem nie odnieśli obrażeń, ale incydent ten miał poważne konsekwencje prawne. Sprawa zakończyła się wystawieniem mandatu oraz zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Co jednak jeszcze bardziej zaskakujące, stan techniczny pojazdu, który uległ wypadkowi, pozostawiał wiele do życzenia. Między innymi, samochód ten znajdował się na trzech oponach zimowych i jednej letniej, co jest ewidentnym naruszeniem przepisów dotyczących opon na pojazdach.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry