SadLee z nowym utworem i noworocznymi życzeniami.

sadlee

Sadlee razem z Samłelem nagrali utwór z życzeniami noworocznymi. Kawałek znajdziecie na najnowszym krążku Sadliego ,,HGMG3” ”Hej Góry Moje Góry cz.3 “.

Sadlee

Weteran żywieckiego rapu, współtwórca beskidzkiej sceny hip-hop i jeden z najdłużej działających przedstawicieli polskiego rapowego podziemia, mc, beatmaker, producent, wydawca, kiedyś także artysta graffiti, b-boy i dj. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1995, kiedy to wraz z CeeMTe założył skład o nazwie JS (obecnie RSJ) i nagrał swoją pierwszą, całkowicie amatorską kasetę demo (1996). Następstwem pierwszego dema były 3 solowe albumy CMT, kilkanaście luźnych kawałków Sada a także cała masa utworów pod szyldem RSJ. SadLee nagrał także swoją zwrotkę na cieszyński ”Projekt Beskidy”, a później w 2003 wraz z CMT, Jambezem i Donem, pod sztandarem RSJ ELEMENT, wydali wspólny krążek – ”Dziś to my” – album, który odbił się bardzo szerokim echem w rapowym podziemiu i na ówczesnej scenie. W 2006 ukazał się pierwszy oficjalny album grupy RSJ zatytułowany ”Ponad Tym Wszystkim”, a już w 2007 nakładem GLARE wypłynęła kolejna płyta – ”O Tym Piszę”. W 2010 skład RSJ znów się rozrósł, a swoją premierę miał profesjonalnie wydany krążek ”KONKRETRAP”. SadLee od samego początku stanowił trzon grupy – był producentem, mc i wydawcą płyt równocześnie. Efektem jego pracy był choćby kolejny album RSJ – ”Saga Kontynuacja”, wydany w 2013 z którego pochodzą takie rapowe perełki jak ”To Jest Dla Was” czy ”LoT 34300”. Przez ponad 20 lat muzycznej przygody, Sad uczestniczył w całej masie projektów. Kolejna płytowa odsłona miała miejsce 16/01/2016 – solowy krążek -”HEJ GÓRY MOJE GÓRY” okazał się przysłowiowym strzałem w 10. Płyta świetnie się przyjęła i zebrała wysokie recenzje. Trzy lata później – 21/06/19 ukazała się druga część zatytułowana ”HGMG2”. Drugi album spotkał się z jeszcze większym zainteresowaniem a absolutnym hitem okazał się jeden z numerów ”Baba Jaga Ragga”! 

Muzyka Sadliego to jedyna w swoim rodzaju mieszanka: beskidzkiego muzykowania, góralskiego folkloru, reggae i rapu. Jeszcze nikt na świecie nie połączył tych styli w tak oryginalny sposób. Nowoczesne brzmienia najwyższej jakości mieszają się tutaj z żywymi instrumentami regionalnymi , żeńskimi chórkami oraz specyficznym wokalem Sada.

SadLee Z Nowym Kawałkiem

Witejcie Kochani ! Razem z moim Góralskim Bratem Samłelem @CornoOwca nagralimy dla Wos specjalny kawołycek z nasymi psemyśleniami i najlepsymi zyceniami noworocnymi ! Utwór powstał dzięki Wam, gdyz to Wy zasugerowaliście nam w komentarzach nagranie wspólnego numeru ! Bardzo Wam za to dziękujemy bo po raz kolejny potwierdziło się powiedzenie, że ”swój swojego zawsze znajdzie”. Choć to dopiero początek naszej Wspólnej Góralskiej Przygody to obiecujemy Wom ze jesce ło nos usłysycie 😉 Beskidy i Podhale RAZEM Heeej !!! 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt