WIDEO: Sadlee z nowym góralsko-rapowym utworem

Artur Satława (SadLee) wydał tytułowy singiel do swojej nadchodzącej płyty “Hej Góry Moja Góry 3”. Muzyka Sadliego to jedyna w swoim rodzaju mieszanka: beskidzkiego muzykowania, góralskiego folkloru, reggae i rapu.

Kontynuacja”, wydany w 2013 z którego pochodzą takie rapowe perełki jak ”To Jest Dla Was” czy ”LoT 34300”. Przez ponad 20 lat muzycznej przygody, Sad uczestniczył w całej masie projektów. Kolejna płytowa odsłona miała miejsce 16/01/2016 – solowy krążek -”HEJ GÓRY MOJE GÓRY” okazał się przysłowiowym strzałem w 10. Płyta świetnie się przyjęła i zebrała wysokie recenzje. Trzy lata później – 21/06/19 ukazała się druga część zatytułowana ”HGMG2”. 

Drugi album spotkał się z jeszcze większym zainteresowaniem a absolutnym hitem okazał się jeden z numerów ”Baba Jaga Ragga”!  Muzyka Sadliego to jedyna w swoim rodzaju mieszanka: beskidzkiego muzykowania, góralskiego folkloru, reggae i rapu. Jeszcze nikt na świecie nie połączył tych styli w tak oryginalny sposób. Nowoczesne brzmienia najwyższej jakości mieszają się tutaj z żywymi instrumentami regionalnymi , żeńskimi chórkami oraz specyficznym wokalem Sada.

Poniżej przedstawiamy nowy kawałek, który jest tytułowym singlem nadchodzącej płyty “Hej Góry Moje Góry 3”.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry