Rusza sprzedaż biletów na Męskie Granie ! Jakie ceny wejściówek?

Przed nami wyjątkowa jubileuszowa edycja Męskiego Grania – najważniejszej trasy festiwalowej w Polsce. Już dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów.

Męskie Granie świętuje 15 lat

Męskie Granie to wyjątkowy projekt, który od 15 lat cieszy się niezmiennym powodzeniem w Polsce. To platforma, na której spotykają się zarówno doświadczeni artyści, jak i muzyczne nadzieje.

W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie. Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje

– mówi Dorota Nowakowska, menagerka Marki Żywiec.

Zaskakującą wiadomością jest to, że Męskie Granie 2024 rozpocznie się w Żywcu w dniach 28-29 czerwca. Pisaliśmy o tym w artykule: Męskie Granie 2024: Finał Nie Odbędzie Się W Żywcu! To unikalna okazja dla fanów projektu, którzy będą mieli okazję zobaczyć Męskie Granie Orkiestrę oraz skład z 2023 roku. W ubiegłym roku warunki pogodowe uniemożliwiły im występ, dlatego teraz mają szansę nadrobić zaległości.

Męskie Granie 2024 - rusza przedsprzedaż biletów

 Przedsprzedaż biletów już rozpocznie się dziś (6 lutego) i potrwa do 23.59, lub do wyczerpania puli. Jednak tego dnia bilety dostępne są wyłącznie dla użytkowników Allegro posiadających usługę Allegro Smart!. To idealne rozwiązanie dla fanów, którzy chcą być pewni swojego udziału w wydarzeniu. 

Natomiast dla pozostałych entuzjastów, otwarta przedsprzedaż rusza 7 lutego na eBilet.pl. Warto zaznaczyć, że zarówno 6, jak i 7 lutego, płatność za bilety będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera trasy. To wygodne i szybkie rozwiązanie, które wymaga jedynie telefonu z aplikacją mobilną jednego z 18 banków współpracujących z BLIKIEM.

Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł. Cena nie obejmuje opłaty serwisowej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt