Rudka. Śmiertelne potrącenie na torach – tożsamość mężczyzny nie jest znana.

foto. PKP

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do tragicznego wypadku kolejowego w miejscowości Rudka (powiat chełmski), gdzie mężczyzna stracił życie po tym, jak został potrącony przez pociąg relacji Lublin-Chełm. Na chwilę obecną tożsamość ofiary pozostaje nieznana, a śledczy pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Przy torach w Rudkach znaleziono zwłoki mężczyzny

Jak informuje oficer prasowa chełmskiej komendy, kom. Ewa Czyż, zgłoszenie o wypadku kolejowym w Rudce wpłynęło w poniedziałek przed godziną 23:00. Na miejscu tragedii ustalono, że pociąg osobowy relacji Lublin-Chełm potrącił mężczyznę, który z powodu odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Jak informuje PAP, tożsamość mężczyzny nie została jeszcze ustalona.

Warto zaznaczyć, że w chwili wypadku w pociągu podróżowało kilkanaście osób, które, na szczęście, nie odniosły żadnych obrażeń. Pasażerowie zostali przetransportowani komunikacją zastępczą, a obsługa pociągu była trzeźwa.

Ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku na torach

Prokurator podjął decyzję o przekazaniu ciała zmarłego do sekcji, co ma pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności tragicznego wypadku. Na ten moment wstępnie wykluczono udział osób trzecich, jednak dochodzenie wciąż trwa.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt