Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego w ramach akcji „7xŻYWIEC”

22 października odbyła się ostatnia z zaplanowanych wycieczek po mieście Żywcu w ramach Akcji 7xŻYWIEC. Ostatnią częścią akcji był plener fotograficzny po najpiękniejszych zakątkach miasta.

W trakcie pleneru fotograficznego po Żywcu ogłoszono konkurs dla uczestników imprezy na najlepsze fotografie wykonane w naszym mieście w czasie trwania pleneru. Do konkursu poplenerowego zgłosiło się 10 uczestników i zarazem autorów bardzo pięknych zdjęć. Do konkursu zakwalifikowało się prawie 30 fotografii, z których Jury konkursu wybrało najpiękniejsze i wyłoniło laureatów. Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym organizowanego w ramach akcji „7xŻYWIEC” zajęli ex aequo Aleksandra Kowol z Cieszyna i Antoni Piątek z Żywca. Trzy równorzędne trzecie miejsca uzyskali: Magdalena Wajner z Cieszyna, Magdalena Magiera z Łękawicy, Marek Caputa z Cieszyna.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 1 grudnia w Urzędzie Miejskim. Burmistrz Antoni Szlagor podziękował laureatom konkursu oraz jego organizatorowi – przewodnikowi po wszystkich wycieczkach z cyklu 7xŻywiec panu Grzegorzowi Szczepaniakowi.
Akcja wędrówek po Żywcu z przewodnikiem będzie w przyszłym roku powtórzona, gdyż cieszyła się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt