Romantyczna podróż kolejką na Szyndzielnię i kolacja w restauracji – świętuj walentynki

Kolej Linowa Szyndzielnia wspiera 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na Allegro możliwość wylicytowania romantycznej podróży kolejką na Szyndzielnię i kolacji w Restauracji Dębowa.

Romantyczna podróż i wspólna kolacja

Romantyczna podróż kolejką na Szyndzielnię i kolacja w Restauracji Dębowa to wyjątkowy i nietuzinkowy pomysł na świętowanie zbliżającego się Dnia Zakochanych. W ofercie jest bukiet kwiatów, przejazd góra-dół dla dwóch osób wyjątkowym wagonikiem VIP, wejście na wieżę widokową z widokiem na panoramę Bielska-Białej, Beskidu Śląskiego i Małego, Babiej Góry, Pilska i Tatr, zwiedzanie maszynowni dolnej stacji kolejki i romantyczna kolacja dla dwojga w Restauracji Dębowa w Bielsku-Białej.

Z tej okazji restauracja przygotuje wyjątkowe menu dla niej i dla niego. Będą ostryga z granitą ogórkowo-limonkową i ostryga Rockefelera; tatar z podwędzanej polędwicy ze smażonym żółtkiem, truflą i szczypiorkiem; ossobuco alla milanese na szafranowym risotto ze szparagami; ravioli z krewetkami i ricottą w sosie winnym z pomidorkami cherry; halibut z grillowanymi szparagami w sosie kawiorowym i sufletem serowym. A na deser dla niego tartaletka z ganche z orzechami laskowymi i chantily beileys, kruszonką kawową oraz gałką lodów pistacjowych, a dla niej ptyś z kremem malibu z sosem mango i salsą z ananasa.

Romantyczna podróż i kolacja mogą być zrealizowane w terminie 9, 10, 11 lub 14 lutego 2024 – dokładna data i godzina zostanie ustalona ze zwycięzcą licytacji. Istnieje możliwość dostosowania innego terminu, jednak wtedy Restauracja Dębowa oferuje menu ze swojej standardowej karty.

Link do oferty: https://allegro.pl/oferta/romantyczna-podroz-kolejka-na-szyndzielnie-i-kolacja-w-restauracji-debowa-15048818663.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt