Robert Bryczek w UFC. Znana jest data debiutu bielszczanina. Z kim zawalczy?

robert bryczek
foto: FB Robert Bryczek

Zawodnik z Bielska-Białej, Robert Bryczek, w końcu zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie, UFC. Po długim oczekiwaniu i wielu spekulacjach, znana jest oficjalna data walki bielszczanina.

Robert Bryczek walczy w MMA. Teraz przyszła kolej na UFC

Robert Bryczek od jakiegoś czasu zdobywa uznanie w świecie walk MMA. Jego pięć ostatnich walk zakończyło się nokautem w pierwszej rundzie, co jest naprawdę imponującym osiągnięciem. Ostatnią walkę stoczył pod koniec lipca w czeskiej organizacji Oktagon MMA, gdzie błyskawicznie pokonał popularnego Samuela „Pirata” Krištofiča. Miał nawet szansę na walkę o pas tej organizacji, ale niespodziewany zwrot akcji wprowadził go do UFC.

Na co dzień Robert Bryczek trenuje i prowadzi zajęcia w klubie Impact przy ul. Komorowickiej 43, którego jest współwłaścicielem. To miejsce, gdzie rozwija swoje umiejętności i przygotowuje się do nadchodzącej walki w UFC. Klub Impact jest znany z wysokiej jakości treningów i wspiera swoich zawodników na każdym etapie ich kariery.

Dla Roberta Bryczka walka w UFC to z pewnością najważniejszy moment w jego karierze. Przeciwnikiem bielszczanina będzie Albert Machete Duraev a walka odbędzie się 10 lutego 2024 roku. Czy Bryczek zdoła podtrzymać swoją passę zwycięstw?

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt