Robert Bryczek dołącza do UFC – Ogromny sukces bielszczanina

Robert Bryczek
foto: FB Robert Bryczek

Robert Bryczek, utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) z Bielska-Białej, już niedługo stanie przed nowymi wyzwaniami na arenie międzynarodowej. Jego umiejętności przyciągnęły uwagę największej organizacji MMA na świecie – Ultimate Fighting Championship (UFC), z którą właśnie podpisał kontrakt. 

Wielki Krok: Debiut w Las Vegas Planowany na Wrzesień

Po udanych negocjacjach, Robert Bryczek oficjalnie podpisał kontrakt z UFC, co stawia go w gronie najwybitniejszych zawodników tej dyscypliny na globie. Według doniesień, już we wrześniu tego roku Bryczek ma zaprezentować swoje umiejętności na arenie UFC, a to właśnie w słynnym Las Vegas odbędzie się jego debiutancka walka.

Nie ma wątpliwości, że ten sukces to wynik ciężkiej pracy i serii spektakularnych zwycięstw 33-letniego zawodnika. Ostatnie pięć pojedynków zakończyło się dla niego imponującymi nokautami już w pierwszej rundzie. Jego ostatni występ miał miejsce pod koniec lipca w czeskiej organizacji Oktagon MMA, gdzie błyskawicznie pokonał cenionego zawodnika, Samuela „Pirata” Krištofiča. Nie bez powodu planowano również, że jeszcze w tym roku zawalczy o pas mistrza tej organizacji.

Robert Bryczek na na co dzień trenuje w klubie Impact przy ul. Komorowickiej 43, którego jest współwłaścicielem.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt