Restauracje z naszego regionu wśród najlepszych w Polsce!

foto: FB Dworek New Restaurant

Majątek Howieny w Pomigaczach stał się areną pełną smaków i kulinarnej pasji podczas uroczystej gali Finału XIII edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants. Aż 31 wyjątkowych restauracji z województwa śląskiego, w tym kilka z naszego regionu, zostało wyróżnionych w prestiżowym rankingu, który promuje lokale o najwyższej jakości usług i wyjątkowym podejściu do gastronomii.

Poland 100 Best Restaurants

Ocena restauracji w rankingu Poland 100 Best Restaurants opiera się głównie na opinii konsumentów, które są kompilowane z przewodników oraz recenzji online. Każda restauracja jest poddawana analizie, uwzględniając średnią ocen standardowych oraz ważoną ocenę inspektorów, których zadaniem jest dokładne sprawdzenie jakości obsługi podczas tajemniczych zakupów, znanych jako badania Mystery Shopping. To kompleksowy proces, który uwzględnia nie tylko opinię klientów, ale także profesjonalną ocenę specjalistów.

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach, od “1 widelca” po najwyższe wyróżnienie “5 widelców – Grand Award”. Restauracje, które osiągnęły wybitny poziom jakości i innowacji, mogą zostać uhonorowane “3 widelcami – Award od Excellence” oraz “4 widelcami – Best id Award of Excellence”. To prestiżowe wyróżnienia, które podkreślają nie tylko talent szefów kuchni, ale również zaangażowanie całego zespołu w tworzenie wyjątkowego doświadczenia kulinarnego.

W naszym regionie szczególne uznanie otrzymały:

  • Pięć Widelców: Dworek New Restaurant z Bielska-Białej
  • Cztery Widelce: Restauracja Gallo Nero i Hotel Złoty Groń w Bielsku-Białej, oraz Restauracja Polka w Wiśle
  • Trzy Widelce: Restauracja Twoja Kolejka w Łodygowicach, Restauracja Bukova w Istebnej oraz Restauracja Beskidzka 40 w Szczyrku.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt