Rękawiczki Leki na każdą pogodę!

Wysoka oddychalność, wodoodporność, pewny chwyt i komfort cieplny – to właśnie powinny gwarantować dobrej jakości rękawice narciarskie. Niezależnie od stylu jazdy, który preferujesz, wybierz wysokiej jakości produkty odporne na rozerwania czy rozciągnięcia. Jeśli planujesz inwestycję na wiele długich sezonów, zwróć uwagę na rękawiczki Leki. To ceniona marka zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych sportowców.

Ciepłe, przyjemne w dotyku i praktyczne rękawiczki Leki

Rękawiczki Leki już na pierwszy rzut oka wyglądają na profesjonalnie i precyzyjnie wykonane. Do produkcji używa się wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

W ofercie znajdziesz zatem tradycyjne modele do jazdy w optymalnych warunkach oraz bardziej zaawansowane – gwarantujące najwyższy poziom izolacji od chłodu. Warto sprawdzić poziom ciepła, który zapewnia producent. Taka informacja zawsze znajduje się przy konkretnym produkcie.

Jeśli chodzi o komfort cieplny, rękawiczki Leki bazują na sprawdzonym na ryku rozwiązaniu, jakim jest Primaloft. Materiał składa się z delikatnych mikrowłókien hydrofobowych (odpychających wodę), które tworzą komory magazynujące ciepło. Jednocześnie taka technologia przekłada się na grubą, ale miękką tkaninę w dotyku.

Głównym materiałem użytym do produkcji rękawiczek Leki jest naturalna kozia skóra wzmacniana np. nylonem lub neoprenem. Dzięki temu są one niesamowicie trwałe i świetnie się prezentują. Rękawice skórzane lepiej dopasowują się do kształtu dłoni, a także poprawiają chwyt kijków narciarskich.

Nowoczesne rozwiązania w rękawicach Leki

Producent ma w swojej ofercie wiele rękawiczek, które są naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku. Przykładem może być opatentowany przez markę Trigger S, czyli specjalny zintegrowany system wpięcia kijów. Zapewnia on nie tylko komfort i błyskawiczną obsługę, ale także bezpieczeństwo jazdy. Minimalizuje ryzyko kontuzji wynikającej z przypadkowego odpięcia się kijów. To rozwiązanie docenią zarówno amatorzy, jak i bardziej wymagający sportowcy.

Zwróć też uwagę na elastyczne mankiety Flex Cuff dla lepszej regulacji dopasowania materiału. Umożliwiają też łatwe zakładanie i zdejmowanie rękawiczek Leki.

W modelach dla sportowców spotkasz też zewnętrzną integrację pasów ESI, zaokrąglone panele z miękkimi wyściółkami Glide Zone czy wzmocnione nakładki na palce i kciuk. Producent stosuje też specjalny Speed System, czyli dodatkową elastyczność dla szybszej zmiany sposobu trzymania kijków, co jest przydatne podczas wyścigów.

Wiele ciekawych modeli znajdziesz w sklepie Ski Race Center: https://skiracecenter.pl/1007-rekawice-narciarskie.

Jakie rękawiczki Leki wybrać?

W ofercie producenta Leki masz do wyboru rękawiczki na każdą pogodę. Znajdziesz też materiały ze wzmocnieniami i rozwiązaniami poprawiającymi chwyt, co przypadnie do gustu osobom trenującym w trudnych warunkach. Dla doświadczonych sportowców marka przygotowała specjalną serię RACE z ochraniaczami przejmującymi część uderzeń w czasie upadku.

Oczywiście zajdziesz zarówno modele unisex, jak i specjalne warianty dla kobiet. Te są wyprofilowane w taki sposób, aby gwarantować jeszcze większy komfort i pewny chwyt. Rękawiczki Leki różnią się też designem, dlatego bez problemu dopasujesz je do indywidualnych preferencji.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt