Regaty Świętojańskie 2024 na Jeziorze Żywieckim

Już 8 czerwca 2024 roku na Jeziorze Żywieckim odbędą się Regaty Świętojańskie, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń żeglarskich w regionie. Organizowane przez Klub Żeglarski “Halny”, regaty przyciągną zarówno uczestników, jak i widzów spragnionych emocji sportowych oraz wspaniałej zabawy.

Regaty Świętojańskie 2024

Regaty Świętojańskie obejmują różne klasy jachtów, zapewniając atrakcyjne zawody dla wielu uczestników. W rywalizacji wezmą udział:

  • Klasa omega
  • Jachty kabinowe turystyczne do 650
  • Jachty kabinowe turystyczne powyżej 650
  • Klasa wolna

Zapisów można dokonywać do godziny 10:00 w dniu wydarzenia. Start regat planowany jest na godzinę 11:00, co zapewni uczestnikom odpowiednią ilość czasu na przygotowania i rozgrzewkę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany podziału na klasy, aby zagwarantować jak najlepszy przebieg zawodów.

Regaty Świętojańskie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy. Na uczestników i widzów czekają liczne atrakcje, w tym:

  • Napoje i kiełbasa, które umilą czas spędzony na przystani
  • Zabawa przy ognisku, która zakończy dzień pełen emocji i wrażeń

Przystań Klubu Żeglarskiego “Halny” znajduje się przy ulicy Plażowej w miejscowości Zarzecze (34-326). To idealne miejsce do podziwiania zmagań na wodzie i spędzenia czasu w gronie miłośników żeglarstwa.

 

regaty świętojańskie 2024

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt