Ratownicy GOPR znaleźli pieska w górach. Właściciel poszukiwany !

foto. GOPR Beskidy

W Babiogórskim Parku Narodowym miało miejsce wydarzenie, które po raz kolejny dowodzi nieocenionej roli ratowników GOPR w ochronie zarówno ludzi, jak i nawet zwierząt w górach. Podczas rutynowego szkolenia technicznego, Grupa Beskidzka GOPR natknęła się na zaginionego psa, co stanowiło początek akcji ratunkowej o szczególnym charakterze.

Ratownicy GOPR odnaleźli psa w okolicach Perci Akademika

Podczas doskonalenia umiejętności w trudnym terenie Perci Akademików, ratownicy GOPR zaskoczeni zostali obecnością czworonożnego turysty. Pies, znaleziony w tak odległej i niedostępnej części Babiogórskiego Parku Narodowego, natychmiast stał się głównym bohaterem akcji ratunkowej. Ratownicy niezwłocznie przystąpili do zadania sprowadzenia go w bezpieczne miejsce, co podkreśla ich gotowość do niesienia pomocy wszystkim potrzebującym.

GOPR, po zabezpieczeniu zwierzęcia, zaapelowało do społeczności o wsparcie w odnalezieniu właściciela psa. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do szybkiego i szczęśliwego zakończenia tej historii, zachęcany jest do kontaktu z Centralną Stacją Ratunkową w Szczyrku pod numerem telefonu +48 33 829-69-00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry