Przed nami pierwszy koncert na Placu Wojska Polskiego. Otworzy Dni Bielska-Białej.

koncert boney m. bielsko-biała
fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Zbliża się wyjątkowa data dla mieszkańców Bielska-Białej oraz wszystkich miłośników muzyki lat 70-tych. Już w piątek, 1 września, miasto rozpocznie wielkie świętowanie, które przyciągnie tłumy bielszczan na plac Wojska Polskiego. Głównym punktem otwarcia będzie koncert legendarnej grupy muzycznej Boney M., która swoimi nieśmiertelnymi hitami przeniesie nas w kolorowe lata 70-te.

Koncert Otwarcia na Placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej

W samym sercu Bielska-Białej, na świeżo wyremontowanym placu Wojska Polskiego, o godzinie 20:00 rozpocznie się wyjątkowy koncert. To nie tylko wydarzenie muzyczne, lecz także otwarcie nowej przestrzeni rekreacyjnej dla miasta. Oficjalne przecięcie wstęgi miało miejsce we wtorek, 29 sierpnia, ustanawiając tę przestrzeń jako centralne miejsce spotkań i wydarzeń w mieście.

Plac Wojska Polskiego, odrestaurowany z myślą o komforcie i rekreacji mieszkańców, stanie się miejscem nie tylko koncertów, ale także codziennych spotkań, relaksu i aktywności fizycznej.

Boney M. to grupa muzyczna, której korzenie sięgają lat 70-tych. Ich przeboje, takie jak “Daddy Cool,” “Ma Baker,” “Rivers of Babylon,” czy “Rasputin,” stały się nieodłącznym elementem kultury muzycznej nie tylko tamtych czasów, ale także dla kolejnych pokoleń. Ich unikalne brzmienie łączące elementy disco, popu oraz muzyki dance wciąż inspiruje artystów i odbiorców na całym świecie.

Tegoroczne obchody Dni Bielska-Białej przenoszą nas w magiczne lata 70-te. Wybór zespołu Boney M. jako gwiazdy koncertu otwarcia doskonale wpisuje się w temat przewodni. Nie ma osoby, która nie słyszała by choć jednej z ich piosenek. Energiczne, pełne rytmu i radości utwory zapewnią niezapomniane chwile wszystkim zgromadzonym na placu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt