Przed nami ostatnia już w tym roku – Giełda Staroci w Bielsku-Białej.

foto. UM Bielsko-Biała

Już jutro w sobotę na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej odbędzie się ostatnia już w tym roku Giełda Staroci. To wydarzenie, które od pierwszej edycji przyciąga komplet wystawców – ponad 80 sprzedających i to z całego regionu, a także tłumy kupujących.

Giełda Staroci w Bielsku-Białej - ostatnia szansa aby wyhaczyć perełki

Pierwsza Giełda Staroci odbyła się początkiem października. Już wtedy mieszczańscy Bielska-Białej i okolic tłumnie przyszli podziwiać stoiska z rozmaitymi bibelotami.

Jutrzejsze wydarzenie zacznie się o godzinie 8.00 i potrwa do 14.00. Na stoiskach można będzie znaleźć zegary stojące i wiszące, zegarki naręczne, wyroby z porcelany, serwisy kawowe i obiadowe, szkło ozdobne, lampy naftowe i klosze, biżuterię, obrazy, książki, kopie białej broni, militaria, wyroby rzemiosła artystycznego, numizmaty, pocztówki, aparaty fotograficzne, płyty winylowe, figury z brązu i narzędzia ślusarskie oraz wiele innych eksponatów.

Kolejna Giełda Staroci odbędzie się dopiero w styczniu przyszłego roku, w grudniu bowiem w tym terminie będą odbywały się Święta na Starówce.

Kolejna edycja w przyszłym roku

Kolejna Giełda Staroci odbędzie się dopiero w styczniu przyszłego roku. W grudniu bowiem w tym terminie będą odbywały się Święta na Starówce.

Udział w Giełdzie Staroci należy zgłaszać na adres e-mail: gielda@um.bielsko-biala.pl, dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 600 004 256.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt