Przed nami ostatni weekend na pływalni Panorama i Start | Bielsko-Biała

foto. BBOSiR

Lato zbliża się do końca, a ostatnie dni z upalną pogodą kuszą do spędzenia czasu na basenach “Panorama” i “Start”. BBOSiR informuje, że sezon na bielskich basenach dobiega końca. Przypominamy cennik wejściówek na baseny oraz godziny otwarcia.

Zbliża się czas, kiedy będziemy musieli pożegnać się z urokami letnich pływalni ,,Panorama” oraz ,,Start”. BBOSiR informuje nas, że sezon na bielskich basenach dobiega końca. To jednoznaczny znak, że wakacje powoli nas opuszczają, a jesienne dni już na horyzoncie. To jednak nie powód do smutku, lecz okazja do wyjątkowego zakończenia sezonu na basenie. Przygotujcie się na ostatnią dawkę słonecznych promieni i przyjemnego chłodzenia się w krystalicznej wodzie. Obiekty będą otwarte tylko do niedzieli, 10 września w godzinach od 10.00 do 18.00.

Zapraszamy do spędzenia czasu z nami i wykorzystania tych ostatnich dni sezonu na relaks i rekreację w wodzie. Nie przegap okazji! – zachęca BBOSiR

Pływalnia Panorama i Start- CENNIK

Wejściówki na Panoramę będą kosztować tyle samo, ile na Pływalni Start.

LPNAZWA USŁUGICENY W SEZONIE 2023

1.

Sobota, niedziela, święta:

Bilet normalny

Bilet ulgowy*

30,00 zł/dzień

20,00 zł/dzień

2.

Od poniedziałku do piątku:

Bilet normalny

Bilet ulgowy*

25,00 zł/dzień

15,00 zł/dzień

3.

Po godzinie 16.00

Bilet normalny

Bilet ulgowy*

15,00 zł/dzień

10,00 zł/dzień

   
4.

Bilet dla dzieci do lat 7 pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna

Bezpłatny

W ofercie będą dostępne również bilety grupowe oraz rodzinne.

2+1 w tygodniu 50 zł, w weekend 65 zł.
2+2 w tygodniu 65, w weekendy 85 zł.

*  bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się posiadającym legitymację szkolną lub studencką do 26 roku życia, osobom niepełnosprawnym (opiekun osoby niepełnosprawnej ma wstęp bezpłatny), emerytom i rencistom.

Zapanuj weekend w Bielsku-Białej i okolicach!

Szczudlarze, akrobatyka powietrzna, pokazy żonglerskie, fireshow, festiwal baniek mydlanych, pokazy iluzji. Przygotujcie się na fascynujący Przegląd Artystów Ulicznych, które wypełni cztery różne punkty miasta.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha zaprasza na festyn pt. Taneczne pożegnanie lata ze Strzechą. To nie tylko pożegnanie lata, ale także okazja do wspólnego świętowania i zabawy w klimacie brazylijskich rytmów !

Z kolei w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Piknik Rodzinny 800+. To okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu przyrody, czerpiąc radość z fascynujących atrakcji.

W ramach wydarzenia Dni Bielska-Białej utworzono fascynujący projekt o nazwie KONTENER M3  oraz wystawę SZYTĘ NA MIARĘ. To świetna okazja aby przenieść się w czasie do lat 70 i poczuć ducha tamtych czasów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt