Przed nami ostatni weekend na kąpielisku w Czechowicach-Dziedzicach.

foto. Gmina Czechowice-Dziedzice

Przed nami ostatni upalny weekend na kąpielisku w Czechowicach-Dziedzicach. Informacja ta płynie prosto z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który z dumą oferuje wyjątkowe miejsce do wypoczynku i ochłody w gorące dni.

Zbliża się czas, kiedy będziemy musieli pożegnać się z urokami letniego kąpieliska przy ul. Legionów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach informuje nas, że sezon na czechowickim kąpielisku dobiega końca. To jednoznaczny znak, że wakacje powoli opuszczają nas, a jesienne dni już na horyzoncie. To jednak nie powód do smutku, lecz okazja do wyjątkowego zakończenia sezonu na basenie. Przygotujcie się na ostatnią dawkę słonecznych promieni i przyjemnego chłodzenia się w krystalicznej wodzie.

Przypominamy cennik basenu MOSiR:

Zaplanuj Ostatni Wakacyjny Weekend – Dni Czechowic-Dziedzic

Ostatni wakacyjny weekend (26-27.08) ma w sobie coś wyjątkowego, ponieważ odbędą się 47. Dni Czechowic-Dziedzic. Gwiazdą imprezy będzie Michał Szpak. Nowością i zarazem dodatkową atrakcją, którą przygotowano w ramach tegorocznego święta miasta będzie Letnie kino plenerowe. Jak zawsze 47. Dniom Czechowic-Dziedzic będą towarzyszyły liczne imprezy i wydarzenia, w tym – tradycyjnie – Rodzinny Rajd Rowerowy z MOSiR-em oraz dwa pikniki: w sobotę Piknik edukacyjny z nosorożcem rogatkiem, w ramach „Kampanii Kolejowe ABC II”, zaś w niedzielę Eko piknik. Więcej szczegółów z wydarzenia w poniższym artykule.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt