Prezydent żegna Jacka Krywulta. W ratuszu można wpisywać się do księgi kondolencyjnej.

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Dzisiaj zmarł polski polityk, samorządowiec, były prezydent Bielska-Białej – Jacek Krywult. Zmarłego żegnają politycy i samorządowcy, na czele z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim.

Prezydent miasta wspomina swojego poprzednika

Dzisiaj żegnamy wielkiego polityka, samorządowca i człowieka, który oddał wiele dla miasta Bielsko-Biała. Prezydent miasta Jarosław Klimaszewski zamieścił wpis na mediach społecznościowych, w którym przypomniał sylwetkę byłego prezydenta Bielska-Białej.

Miałem zaszczyt z nim współpracować. Nauczyłem się wiele, wiele zrozumiałem. Panie Jacku – dziękuję za to, że był Pan moim przewodnikiem, dziękuję za wszystko, co zrobił Pan dla naszego miasta. Bielsko-Biała nigdy Pana nie zapomni.
Od dzisiejszego popołudnia w budynku Urzędu Miejskiego będzie wystawiona księga kondolencyjna, do której możecie Państwo wpisywać swoje pożegnania. Oddajmy cześć jego pamięci.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Księga kondolencyjna w holu Ratusza

W holu Ratusza w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 1 jest wystawiona księga kondolencyjna, w której mieszkańcy mogą żegnać zmarłego Jacka Krywulta. Do księgi kondolencyjnej dedykowanej pamięci wieloletniego prezydenta Bielska-Białej mieszkańcy mogą się wpisywać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt