Prezydent Jarosław Klimaszewski wystartuje w przyszłorocznych wyborach!

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Konferencja podsumowująca pięcioletnią kadencję prezydenta Bielska-Białej, Jarosława Klimaszewskiego, odbyła się 6 grudnia w Cafe Maria, będąc ważnym wydarzeniem dla mieszkańców miasta. To spotkanie było okazją do podsumowania dokonań i zapowiedzi na przyszłość, a także do wyrażenia wdzięczności za wspólną pracę dla dobra miasta.

Podziękowania Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego na konferencji

W trakcie konferencji prezydent Klimaszewski podkreślił, że hasło “#razemmożemywięcej” towarzyszyło mu od samego początku kadencji. Dzięki współpracy mieszkańców, urzędników, radnych oraz innych kluczowych osób udało się osiągnąć wiele ważnych celów. W szczególności, prezydent podkreślił znaczenie dialogu z bielszczanami, który pozostał na poprawnym poziomie przez cały okres jego rządów.

Naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego i zastępców prezydenta również obdarzył słowami uznania za ich zaangażowanie i skuteczność w trudnych czasach. Dziennikarzom podziękował za rzetelne przekazywanie informacji mieszkańcom, co miało istotne znaczenie dla transparentności działań administracji.

Osiągnięcia i cele na przyszłość

Klimaszewski podkreślił, że głównym celem było osiągnięcie zrównoważonego rozwoju miasta, kontynuując wizję swojego poprzednika, śp. Jacka Krywulta. Pomimo wyzwań, takich jak wojna na Ukrainie, pandemia i zmiany podatkowe, miasto Bielsko-Biała rozwijało się, prowadziło inwestycje i realizowało plany. Prezydent podzielił się osiągnięciami oraz wyraził dumę z zespołu, jaki udało się stworzyć w administracji miasta.

Prezydent zapowiedział również, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie ubiegał się o reelekcję.

CZYTAJ TAKŻE:

Źródło/foto. UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt