Pracujesz zdalnie? Teraz możesz pracować i wypoczywać w górach

foto: schronisko pttk szyndzielnia

Schronisko PTTK Szyndzielnia otwiera nowe możliwości dla miłośników gór i pracowników zdalnych, oferując unikalną przestrzeń biurową na wysokości 1001 m n.p.m. Ta innowacyjna propozycja łączy pracę zdalną z przyjemnościami górskiego krajobrazu, zapewniając wyjątkowy balans między obowiązkami a relaksem.

Praca zdalna w schronisku na Szyndzielni

Schronisko PTTK Szyndzielnia zapewnia teraz możliwość pracy zdalnej w otoczeniu przyrody beskidzkiej. Dla osób, które nie chcą rezygnować ani z pracy, ani z pasji do gór, to doskonała okazja na połączenie obu światów. Przestrzeń biurowa w schronisku składa się z 6 regulowanych biurek z monitorami, które są dostępne dla gości od poniedziałku do piątku. Wystarczy zaznaczyć chęć skorzystania z tej opcji podczas rezerwacji noclegu.

Pracując w górach, można cieszyć się porankami z pięknymi widokami za oknami, a po zakończonej pracy wędrować po szlakach Beskidów. Schronisko zachęca do odkrywania okolicznych atrakcji, takich jak Klimczok czy Trzy Kopce, bez konieczności brania urlopu.

Przestrzeń biurowa w schronisku jest wyposażona w szybkie łącze internetowe o łącznej przepustowości 100 mega. Testujący byli zadowoleni z jakości połączenia, a schronisko zobowiązuje się do ciągłego ulepszania tej infrastruktury. Dodatkowo, w najbliższej przyszłości schronisko planuje wprowadzić możliwość wypożyczenia elektrycznych rowerów, aby goście mogli jeszcze lepiej korzystać z uroków Beskidów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt