Prace wodociągowe w centrum Bielska-Białej. Zmiana organizacji ruchu – MAPA

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o planowym wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu. Powodem są prowadzone prace wodociągowe.

Harmonogram prac na ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Bielsku-Białej

Planowane prace wodociągowe rozpoczną się 14 listopada, a nie jak wcześniej zakładano 6 listopada. Warto zaznaczyć, że wykonawca robót wprowadzi tymczasową organizację ruchu. Na tym etapie zakłada się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od skrzyżowania ul. Marii Skłodowskiej-Curie z ul. Wojciecha Bogusławskiego do skrzyżowania z ul. Akademii Umiejętności. 

Kolejny etap prac jest zaplanowany na 20-24 listopada, kiedy to nastąpi zamknięcie ulicy Marii Skłodowskiej-Curie przy skrzyżowaniu z ul. Akademii Umiejętności dla ruchu pojazdów w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają jeden dzień. Dokładny termin nie został jeszcze wyznaczony, uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

W powyższych dniach, kiedy to wprowadzane będą te zmiany, zaleca się wcześniejsze planowanie trasy i unikanie obszarów objazdu, aby uniknąć korków i opóźnień. Pamiętajmy również o bezpieczeństwie na drodze – przestrzegajmy ograniczeń prędkości i zachowujmy szczególną ostrożność w okolicach miejsc prac.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt