Pożegnanie Wakacji w Żywcu. Dzień Pełen Atrakcji dla Najmłodszych!

festyn żywiec

Lato wkrótce dobiega końca, ale niech smutek nie ogarnia nas zbyt wcześnie! W nadchodzącą sobotę, 26 sierpnia, Miasto Żywiec z firmą Majsterek przygotowali niezapomniane wydarzenie – “Pożegnanie Wakacji”. Czekają na Was niezliczone atrakcje i niesamowite konkursy!

Festyn z okazji zakończenia wakacji w Żywcu

Dla wszystkich maluchów organizatorzy przygotowali wiele wspaniałych atrakcji, które zapewnią uśmiech na twarzach. Od dmuchańców, przez watę cukrową, po pyszny popcorn –  stoiska pełne smakołyków będą gotowe, aby zaspokoić apetyt każdego malucha. Dostępne będą również orzeźwiające zimne napoje, by dzieci mogły się schłodzić podczas pełnej energii zabawy.

Organizatorzy przygotowali również pyszne kiełbaski, które na pewno przypadną do gustu wszystkim łasuchom. Dodatkowo, nie mogło zabraknąć gier i zabaw z konkursami. Dzieci będą miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, rywalizując o fantastyczne nagrody.

A to nie koniec! Na miejscu będzie możliwość malowania buziek w najpiękniejsze wzory i postaci. Dzieci mogą stać się rycerzami, wróżkami czy tygryskami. Przygotowano również stanowisko, gdzie zaplatane zostaną bajeczne warkoczyki.

festyn żywiec

CZYTAJ WIĘCEJ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry