Pożar w Łodygowicach – ogień rozprzestrzenił się na dom mieszkalny!

foto: Radio Bielsko Waszym okiem

Groźna sytuacja miała miejsce w rejonie ul. Spacerowej w Łodygowicach, gdzie budynek mieszkalny zapalił się na skutek pożaru garażu. To wydarzenie, które miało miejsce o godzinie 17:00, szybko zmusiło mieszkańców do ewakuacji. Zdarzenie przypomina o ważności zachowania ostrożności i gotowości do działania w przypadku pożaru.

Pożar garażu i budynku w Łodygowicach - mieszkańcy musieli się ewakuować

Pożar rozpoczął się w garażu, który znajdował się w jednym z budynków mieszkalnych w Łodygowicach. Szybko rozprzestrzenił się na inne części budynku, co skłoniło mieszkańców do natychmiastowej ewakuacji. Dzięki sprawnemu działaniu strażaków, którzy przybyli na miejsce w krótkim czasie, ogień został opanowany.

W akcji brało udział pięć jednostek OSP oraz strażacy z PSP Żywiec. Bez ich szybkiej i skutecznej reakcji, sytuacja mogłaby być dużo bardziej tragiczna.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Warto również zaznaczyć, że ewakuacja mieszkańców odbyła się bezpiecznie, co jest priorytetem w tego typu sytuacjach. Ostateczna przyczyna pożaru i rozmiar strat wciąż są przedmiotem dochodzenia, ale najważniejsze jest, że nikt nie ucierpiał fizycznie.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt