Powiat żywiecki: koncerty noworoczne. Gdzie i kiedy ?

koncerty noworoczne powiat żywiecki

Jak co roku, w powiecie żywieckim, odbędą się koncerty noworoczne. Będzie to fantastyczna uczta artystyczna dla tych, którzy kochają muzykę graną na żywo. Który wybrać? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Koncert Noworoczny w Żywcu

Vivat Opera! Vivat Operetka!

Gala poświęcona jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. Program złożony jest z najpopularniejszych hitów operetkowych i operowych wszech czasów. To muzyczna podróż do baśniowej krainy – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen min.: Opery Lwowskiej, Opery Kijowskiej, K&K Berliner Filharmoniker.

Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudza niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy. Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym. W programie koncertu znajdziemy również cudowne walce, zabawne polki, ogniste czardasze, can-can w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu.

Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych – osławionej Royal Vienna Orchestra pod dyrekcją znakomitego dyrygenta Maestro – Leszka Sojki. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Wspaniały zespół zabierze Państwa do krainy baśniowej Krainy Operetki, Opery i… miłości.

Gdzie: Miejskie Centrum Kultury

Kiedy: 13 stycznia godz. 18.00

Bilety dostępne w kasie MCK lub tutaj.

koncert noworoczny żywiec

Koncert Noworoczny w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej

Gdzie: Miejskie Centrum Kultury

Kiedy: 30 grudnia, godz. 18.00

Wstęp wolny

Koncert Noworoczny w Łodygowicach

Koncert Noworoczny w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łodygowic.

Gdzie: Sala Widowiskowa GOK

Kiedy: 21 styczeń, godz. 17.00

Wstęp: wolne datki

koncert noworoczny Łodygowice

Koncert Noworoczny w Węgierskiej Górce

W Koncercie Noworocznym wystąpią laureaci VIII Przeglądu Kolęd i Pastorałek Polskich oraz członkowie Dziecięcego Zespołu Regionalnego “Mały Haśnik”. Wykonają dla Państwa najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

Gdzie: Hala Widowiskowo Sportowa

Kiedy: 6 styczeń, godz 16.00

Wstęp wolny.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt