Poważny wypadek w Żywcu. Motocyklistę zabrało LPR.

foto. Radio Bielsko - Waszym Okiem

Wczoraj po godzinie 14 na ul. Krakowskiej w Żywcu miało miejsce groźne zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyli motocyklista i kierowca samochodu osobowego. Dwie osoby trafiły do szpitala 

Wypadek samochodu i motocykla w Żywcu

Z informacji udostępnionych przez policję wynika, że 28-letni mężczyzna, podróżujący motocyklem, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego. Motocyklista najechał na tył samochodu, w wyniku czego doszło do wypadku.

Obaj uczestnicy tego groźnego zdarzenia doznali obrażeń. Motocyklista, musiał zostać przetransportowany do szpitala za pomocą interwencji lotniczego pogotowia ratunkowego. Jego stan był na tyle groźny, że konieczna była natychmiastowa pomoc medyczna. Kierowca samochodu osobowego również odniósł obrażenia, choć nie były one tak poważne jak u motocyklisty. Został przewieziony do szpitala karetką pogotowia.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Mężczyźni posiadali uprawnienia, a kontrola trzeźwości wykazała, że kierowca samochodu nie był pod wpływem alkoholu. Z kolei motocyklista ze wględu na poważne obrażenia, kontrola trzeźwości została wykonana w szpitalu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt