Początkiem roku miał miejsce wypadek w Starej Wsi – 21-letni kierowca zmarł

foto. Bielskie Drogi

W dniu 4 stycznia doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Stara Wieś, znajdującej się w powiecie bielskim. Młody kierowca, mający zaledwie 21 lat, stracił panowanie nad swoim pojazdem marki Citroen, w wyniku czego samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca nie przeżył.

Młody mężczyzna uderzył w drzewo w miejscowości Stara Wieś - nie żyje

Do zdarzenia doszło 4 lutego po godzinie 13:00 w miejscowości Stara Wieś. Kierowca Citroena, którym był 21-letni mężczyzna, stracił kontrolę nad swoim pojazdem po czym wypadł z jezdni i zakończył jazdę uderzając w drzewo. Po zdarzeniu samochód leżał na boku, a jego kierowca był nieprzytomny. 

Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały wezwane wszystkie służby ratunkowe, włącznie ze śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał nieprzytomnego mężczyznę w stanie ciężkim do bielskiego Szpitala Wojewódzkiego. Niestety, jak podaje portal Bielskie Drogi, po miesięcznej walce, młody mężczyzna zmarł. Informację tę potwierdziła bielska policja.

Policja bada okoliczności wypadku

Mundurowi prowadzą śledztwo w celu ustalenia dokładnych okoliczności tego groźnego zdarzenia drogowego. Wiadomo, że mężczyzna posiadał prawo jazdy i był trzeźwy.

Ten dramatyczny wypadek w Starej Wsi ponownie przypomina nam o znaczeniu zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów drogowych. Młodzi kierowcy szczególnie powinni być świadomi swojej odpowiedzialności za własne i cudze życie na drodze.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt