Poważny wypadek w Porębie. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

foto: Policja Pszczyna

Dziś, po południu na ul. Wodzisławskiej w Porębie, doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Młody kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Zderzenie czołowe osobówki z ciężarówką w Porębie

Do zdarzenia doszło 17 listopada o godzinie 13:00 na ul. Wodzisławskiej w Porębie (powiat pszczyński) w rejonie skrzyżowania z ulicą Łącka Grobla, gdzie to doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z ciężarówką. 

Według wstępnych ustaleń, 25-letni kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co spowodowało jego przejazd na przeciwległy pas ruchu i kolizję z ciężarowym renault prowadzonym przez 26-letniego mężczyznę.

Z informacji wynika, że 25-letni kierowca samochodu osobowego trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. 

Na miejsce wypadku natychmiastowo skierowane zostały wszystkie służby ratunkowe. Konieczne było podjęcie środków zaradczych oraz przeprowadzenie niezbędnych pomiarów, jak również zgromadzenie dokumentacji fotograficznej celem ustalenia szczegółów zdarzenia.

Trudne warunki na drogach - Policja apeluje o ostrożność!

– Jesienna aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze – apelują policjanci.

Do podobnej sytuacji doszło wczoraj wieczorem w woj. Śląskim. Niestety w tym przypadku 30-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Więcej informacji w artykule poniżej:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt