Poważny wypadek w Dankowicach – dzieci zostały przewiezione do szpitala

foto. Bielskie Drogi

Do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów doszło dzisiaj w Dankowicach. W wyniku zdarzenia dwójka dzieci musiała zostać przetransportowana do szpitala na badania.

W wypadku w Dankowicach brały udział cztery osoby, w tym dwójka dzieci

Do zdarzenai doszło dzisiaj tj. 14 lutego, około godziny 11:00, na skrzyżowaniu Zaolziańskiej z aleją Młyńską w Dankowicach. Ze wstepnych ustaleń policji wynika, że że 31-letni kierowca Peugeota, wymusił pierwszeństwo na pojeździe marki Hyundai, którym podróżowała 37-letnia kobieta, wraz z dwójką nieletnich pasażerów. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy uległy znacznym uszkodzeniom, a dzieci w wieku 1 i 5 lat zostały ranne i przetransportowane do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: 

Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Jednak jak się okazało, miał aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Decydując się na złamanie tego zakazu, narażał nie tylko siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo, ale także sprowadził na siebie dodatkowe kłopoty. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt