Potwierdzona data pogrzebu Radosława Ostałkiewicza – Rodzina wystosowała prośbę.

Radosław Ostałkiewicz

Parafia pw. świętego Franciszka z Asyżu w Bielsku-Białej Wapienicy podała datę pogrzebu tragicznie zmarłego wójta gminy Jaworza.

Pogrzeb wójta Radosława Ostałkiewicza

Przypomnijmy, do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 maja w Sardynii. Radosław Ostałkiewicz przebywał we Włoszech z delegacją samorządowców z naszego regionu. 44-latek nagle wypadł z okna hotelu i zginął na miejscu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak wiemy zmarł nasz parafianin i Wójt Gminy Jaworze Radosław Ostałkiewicz. Jego pogrzeb odbędzie się w naszej świątyni w piątek 2 czerwca o godz. 14.00. Powierzmy zmarłego Radosława Miłosierdziu Bożemu. – czytamy na stronie parafii

Ostatecznie termin został potwierdzony przez Gminę Jaworze. Rodzina w związku z pogrzebem wystosowała prośbę.

Rodzina zmarłego wójta prosi o to, by zamiast kwiatów i wieńców, przekazywać datki na rzecz ZHP Chorągiew Śląska – Hufiec Beskidzki.

Dane do przelewu:
Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska
Hufiec Beskidzki
ul. Chopina 3
43-300 Bielsko-Biała
ING Bank Śląski
06 1050 1070 1000 0001 0004 2118

Tytuł: darowizna na działalność statutową Jaworze

Rodzina prosi równocześnie o uszanowanie prywatności bliskich wójta, a w szczególności o nierejestrowanie uroczystości pogrzebowych urządzeniami audio-wizualnymi.
 
Osoby chcące uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej w formie online, będą mogły wziąć w niej udział za pośrednictwem platformy YouTube. Transmisja dostępna będzie TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry