Groźne zdarzenie w Milówce. Mężczyzna został potrącony na pasach.

potrącenie w Milówce
foto. żywiec112

Dzisiaj nad ranem doszło do groźnego zdarzenia w Milówce. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. W wyniku zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy w Milówce

Do zdarzenia doszło dzisiaj tj. 1 września ok. godz. 6:20 na ul. Jana Kazimierza w Milówce.  Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, o potrąceniu 63-letniego mężczyzny przez samochód osobowy, zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja udały się na miejsce zdarzenia. 

Z ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego Opel, 32-letni mężczyzna, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście dla pieszych 63-letniemu mężczyźnie. W wyniku zdarzenia poszkodowany z urazem głowy i podejrzeniem złamania nogi został odwieziony do szpitala. 

Na miejscu trwały czynności prowadzone przez policję. Wstępnie badani wykazały, że kierujący był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem.

Bezpieczeństwo pieszych na przejściach dla pieszych

To tragiczne potrącenie w Milówce stawia pod znakiem zapytania kwestię bezpieczeństwa pieszych na przejściach dla pieszych. To przypomina nam, jak ważne jest, aby wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, zarówno kierowcy, jak i piesi, przestrzegali przepisów i zachowywali szczególną ostrożność.

Warto pamiętać, że piesi mają pierwszeństwo na przejściach dla pieszych, a kierowcy są zobowiązani do zatrzymania się, aby umożliwić im przejście na drugą stronę drogi. Niezachowanie tego przepisu może prowadzić do tragicznych skutków, podobnych do tego, którymi byliśmy świadkami dziś rano.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt