Poszukiwany sprawca kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży, która miała miejsce w dniu 7 lipca br. w sklepie „Sizeer”, na terenie Centrum Handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 lipca br. o godz. 15:32 w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej w sklepie „Sizeer” znajdującym się w Centrum Handlowym Gemini Park. Nieustalony sprawca wszedł na teren sklepu, po czym z lady wystawowej dokonał kradzieży różnego rodzaju odzieży sportowej, powodując straty na kwotę ponad 800 zł. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja zapewnia anonimowość!

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701 00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

źródło/foto Policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt