Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia – sprawca kradzieży.

foto. Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży dokonanej w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 80, która miała miejsce na parkingu sklepu Aldi w dniu 11 sierpnia 2023 roku. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu

Poszukiwany sprawca kradzieży w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło w dniu 11 sierpnia 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej. Nieznany sprawca z zaparkowanego samochodu na parkingu sklepu Aldi dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu marki Iphone 14 Pro Max o wartości 6 tys. złotych. Jak ustalono, mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego, poprzez otwarcie tylnych prawych drzwi i zabranie torby z telefonem, w momencie, kiedy właściciel pojazdu przechodził od tylnych lewych drzwi na miejsce kierowcy. 

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt