Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia – Sprawca kradzieży z włamaniem

foto: Policja Bielsko

Policjanci z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu Hola Boutique w Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego 3, która miała miejsce w dniu 14 listopada 2023 roku. 

Poszukiwany sprawca kradzieży z włamaniem

Do zdarzenia doszło w dniu 14 listopada 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego 3. Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu otworu w podwieszanym suficie przedostał się do wnętrza sklepu, gdzie dokonał kradzieży: gotówki, ubrań, perfum, biżuterii, ponadto dokonał uszkodzenia części odzieży przeznaczonej do sprzedaży. Swym działaniem spowodował straty w kwocie ponad 60 tys. złotych  

Po przeprowadzeniu oględzin zapisu monitoringu z kamery znajdującej się w sklepie, wyodrębniono sylwetkę mężczyzny w wieku 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, ubranego w spodnie z ciemnym prążkiem od biodra do kostki, czapkę z daszkiem, zimowe buty i rękawiczki, prawdopodobnie z ubytkiem w uzębieniu (górna prawa czwórka). Słaba jakość nagrania nie utrwaliła dobrej widoczności twarzy sprawcy. 

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży z włamaniem. 

CZYTAJ TAKŻE:

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszeni są 8 osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej ul. Romualda Trugutta 2c pod nr tel. 47 857 03 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt