Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia – Okradł kobietę na ponad 55tys. zł.

foto: Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej na Osiedlu Złote Łany, które miało miejsce w dniu 27 lipca 2023 roku. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Do zdarzenia doszło w dniu 27 lipca 2023 roku w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca przekazując telefonicznie fałszywe okoliczności poszkodowanej pod legendą wypadku drogowego z udziałem osób dla niej najbliższych oraz konieczności przekazania pieniędzy na kucję, doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 55 000 złotych.

Publikujemy wizerunek mężczyzny, który odebrał gotówkę od pokrzywdzonej zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt