Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia – naruszył nietykalność cielesną!

foto. Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują sprawcy naruszenia nietykalności cielesnej, które miało miejsce w dniu 17 września 2023 roku przy ul. Cieszyńskiej 13. Incydent został zarejestrowany przez kamerę monitoringu, a teraz policja apeluje o wsparcie społeczności w identyfikacji sprawcy.

Naruszenie nietykalności w Bielsku-Białej - Sprawca poszukiwany

W dniu 17 września 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 13 doszło do naruszenia nietykalności cielesnej, którego sprawcą jest nieznany mężczyzna. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Sprawca, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu, jest około 40-letnim mężczyzną o szczupłej budowie ciała i krótkich ciemnych włosach. W momencie zdarzenia ubrany był w jaskrawozielony t-shirt oraz czarne spodnie. Poruszał się na rowerze górskim o ramie koloru czarnego.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej ul. Kamińskiego 8 pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

CZYTAJ TAKŻE:

Źródło: Policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt