Poszukiwany Marcin Fabia z powiatu bielskiego!

foto. Policja Bielsko-Biała

25-letni Marcin FABIA, ostatni raz widziany był w Czańcu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną. Informacje o miejscu pobytu zaginionego można kierować do Komisariatu Policji w Kobiernicach.

Komisariat Policji w Kobiernicach prowadzi czynności w związku ze zgłoszonym zawiadomieniem o zaginięciu 25-letniego Marcina FABIA mieszkańca Kobiernic. Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 25 sierpnia 2023 roku około godziny 11:00 w Czańcu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie wrócił do miejsca swojego zamieszkania.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond krótko ścięte, oczy koloru szarego, uszy przylegające, zarost w postaci brody koloru rudego. 
W chwili zaginięcia Marcin FABIA był ubrany w: kolorową bluzę z kapturem,  krótkie spodenki koloru brązowego oraz buty typu adidas koloru niebieskiego. 
Znaki szczególne: z lewej strony nosa pieprzyk koloru jasnego. 

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach przy ul. Żywieckiej 6, tel. 47 857 07 10 lub do najbliższej jednostki Policji.

CZYTAJ KONIECZNIE:

źródło: KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt