Poszukiwany 47-letni bielszczanin

47-letni bielszczanin Maciej Zolich wyszedł z domu w dniu 20 sierpnia br. i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną. Informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, ul. Kamińskiego 8, za pośrednictwem poczty elektronicznej kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 857 02 00 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

Zaginiony w dniu 20 sierpnia 2022 roku około godziny 10:00 oddalił się samowolnie z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.


Rysopis zaginionego – wzrost około 184 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czesane na bok, koloru ciemnoszarego, blizna na czole po stronie prawej, oczy koloru niebieskiego.


W dniu zaginięcia ubrany był w szare obuwie sportowe firmy adidas, spodnie trekkingowe koloru szaro- pomarańczowego firmy FROCLAZ oraz kurtkę koloru czarnego. Ponadto posiadał czapkę koloru czarnego m-ki Nike oraz plecak koloru pomarańczowego.


Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, za pośrednictwem poczty elektronicznej kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl , tel. 47 857 02 00 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

źródło: KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt