Poszukiwane małżeństwo z Warszawy widziane w Wiśle.

Już ponad tydzień trwają poszukiwania Anety i Adama Jagłów, którzy zostawili swoje dzieci w mieszkaniu w Warszawie i nagle zniknęli. Z najnowszych informacji wynika, że para była widziana w  Wiśle.

Aneta i Adam Jagłowie zaginęli

44-letnia Aneta i 49-letni Adam Jagłowie w nocy z 20 na 21 maja wyszli z domu i do dziś nie wrócili. Opuścili synów w wieku 14 i 17 lat zostawiając im list, w którym napisali: “Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni”.

Mimo że policja otrzymała zgłoszenie w nocy z soboty na niedzielę, to jedna z sąsiadek zaginionej pary stwierdziła w rozmowie z Onetem, że widziała ich, gdy wychodzili z domu w niedzielę nad ranem. – To było w niedzielę z samego rana, tuż po szóstej. Wychodziłam akurat z psem. Wpuszczałam ich do klatki, bo mówili, że zgubili brelok do domofonu. Potem widziałam, jak wyszli i poszli w stronę centrum. Więcej ich nie widziałam – relacjonowała kobieta.

Zaginione małżeństwo widziane w Wiśle

Z ostatnich oficjalnych informacji wynika, że małżeństwo z 23 na 24 maja spedziło noc w pensjonacie “Vasko” położony w miejscowości Żdiar.

– Przeprowadzone kontrole potwierdziły, że małżonkowie jedną noc spali w obiekcie noclegowym we wsi Ždiar (ok. 10 km od granicy z Polską – red.), a następnego dnia pojechali polską taksówką do przejścia granicznego na Łysej Polanie. Stamtąd wyruszyli w kolejne miejsce, jeszcze nieznane – mówi Jana Ligdayova dla portalu noviny.sk

Portal Onet, na podstawie nieoficjalnych sygnałów jakie wpłynęły do policji, podał, że poszukiwane małżeństwo miało być widziane w okolicach miasta Wisła. w akcję zaangażowanych jest obecnie kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Kiedy do policjantów wpływa konkretny sygnał, część z nich jedzie na miejsce. Tam sprawdzają monitoring, rozpytują potencjalnych świadków, sprawdzają miejsca noclegowe.

Policjanci sprawdzają wszystkie informacje, jakie napływają do prowadzących sprawę. Staramy się weryfikować je na bieżąco. Apelujemy jednak do mieszkańców, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o zaginionym małżeństwie, aby jak najszybciej skontaktowali się z policją – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Rysopis zaginionego małżeństwa z Warszawy

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, masywną sylwetkę, długie włosy, upinane w boba. Prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantery, może nosić okulary korekcyjne. 

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, normalną sylwetkę, włosy krótkie szpakowate, krótki zarost. Mężczyzna kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. 

Małżonkowie mogą mieć przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia oboje byli ubrani na sportowo.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112.

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

foto. Policja Warszawa
Źródło: Onet

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry