Poszukiwana mieszkanka Czechowic-Dziedzic!

59-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic, Wanda Wierzchowska wyszła z domu 17 czerwca br. około godziny 7 i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

Zaginiona Wanda Wierzchowska opuściła miejsce zamieszkania w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 17 czerwca 2022 roku około godziny 7. Kobieta do tej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej – wiek z wyglądu ok. 60 lat, wzrost 164 cm, średniej budowy ciała, włosy kręcone koloru blond długości za ucho. W dniu zaginięcia ubrana była w białą materiałową bluzkę i białe materiałowe spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub najbliższej jednostki Policji, tel. alarmowy 112.


Źródło/Foto. KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt